UE Katowice partnerem Kina Letniego przy MCK

Filmowa uczta dla koneserów kina! Nasza Uczelnia, jako partner wydarzenia, zaprasza przed Międzynarodowe Centrum Kongresowe kandydatów na studia, studentów, absolwentów, a także wszystkich wielbicieli dużego ekranu pod chmurką na kultowe projekcje. Wstęp wolny.

W każdą sobotę lipca i sierpnia na placu przed MCK – od strony Spodka, w ramach Kina Letniego Antyradia o godz. 20:30 na kinomanów czekać będą świetne filmy, leżaki i koce. Przed seansami będziecie mogli także zobaczyć filmik "UE Katowice górą!", a każdą kinową projekcję poprzedzi krótkie wprowadzenie do filmu przygotowane przez naszego eksperta – filmoznawcę, dr Karinę Cichą.

A żeby poczuć już ten klimat, zachęcamy do przeczytania artykułu „Kino nocy letniej” naszej ekspertki. Dowiecie się z niego m.in. czy kino to folwarczna rozrywka, czy też intelektualne wyzwanie.

Repertuar:
07.07 - Rekiny Wojny
14.07 - Sicario
21.07 - Podróż na sto stóp
28.07 - Nice Guys. Równi goście
04.08 - John Wick 2
11.08 - La La Land
18.08 - Dzikie historie
25.08 - Snajper

W razie niepogody projekcje odbywać się będą wewnątrz MCK.

Serdecznie zapraszamy!