UEKatGuide - noś dziekanat w kieszeni!

Jedna aplikacja, dwie wersje systemowe, trzy wersje językowe! Studenci i studentki, jeśli jeszcze nie widzieliście (wstyd!) to przedstawiamy Wam UEKatGuide - jedyną, niepowtarzalną i (prawdopodobnie) najlepszą aplikację uczelnianą na świecie!


Dzięki UEKatGuide w kilka sekund sprawdzicie plan zajęć, odpowiecie na pytanie "tydzień A czy B?" i skontaktujecie się z wykładowcą!

Zarówno użytkownicy androida, jak i iOS, mogą obsługiwać aplikację w 3 językach (polskim, angielskim oraz rosyjskim). Studenci znajdą tam wszystkie niezbędne informacje tj. plan zajęć, ogłoszenia z dziekanatu, informacje kontaktowe wykładowców i konsultacje. Ale aplikacja przyda się nie tylko studentom. Poza informacjami dotyczącymi spraw uczelnianych, UEKatGuide posiada "Przewodnik po Śląsku" - dowiemy się więc, jak dojechać na uczelnię, jakie miejsca warto zobaczyć w miastach Śląska, a także gdzie znaleźć nocleg.

Jeśli jesteś już szczęśliwym posiadaczem apki UEKatGuide poznawaj jej funkcje razem ze SnapHelą (koniecznie obserwuj nas na Snapchacie i Instagramie)!

Jeśli nie - marsz do sklepów:

Miłego korzystania!