Uzyskaj nawet do 80% dofinansowania na studia podyplomowe

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe na UE Katowice. Pracownicy MŚP mogą uzyskać nawet do 80% dofinansowania na wybrany kierunek studiów na naszej uczelni. Rozpocznij zajęcia już w lutym i skorzystaj z atrakcyjnych zniżek!


Studia podyplomowe to szansa na zdobycie nie tylko wiedzy, umiejętności i doświadczenia, ale również na utrzymanie się na szczycie coraz bardziej wymagającego rynku pracy.

Rekrutacja prowadzona jest na wybrane kierunki studiów. Nasza oferta pozwala podnieść kwalifikacje oraz zdobyć nowe umiejętności inżynierom, biznesmenom, kadrze zarządzającej i wielu innym. Naukę na naszej Uczelni można rozpocząć już w semestrze letnim 2017/2018 r. 

Wejdź na stronę studiów podyplomowych i wybierz swój kierunek!

wiedza 

Studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach to gwarancja rzetelnej, najbardziej aktualnej wiedzy, dzięki której słuchacze nabywają nowe lub dodatkowe kompetencje, podnoszą kwalifikacje i nawiązują kontakty w branży.

warsztat

Studia podyplomowe to idealne połączenie wiedzy teoretycznej z aspektami praktycznymi. Zajęcia z ekspertami i specjalistami UE Katowice sprawią, że zdobyte informacje zaowocują lepszą pozycją na dynamicznym rynku pracy. Ukończenie studiów umożliwi awans lub zmianę pracy.

wykształcenie

Absolwenci otrzymują gruntowne wykształcenie w jednej z najlepszych uczelni publicznych, co potwierdzają wyniki rankingów, m.in. 2. miejsce w regionie w "Kuźni prezesów" (Rzeczpospolita). 

Skorzystaj z atrakcyjnych zniżek!