Witamy przyszłych studentów

W dniach od 13 do 18 lipca br. kandydaci zakwalifikowani na studia I stopnia stacjonarne na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach złożyli dokumenty w naszym Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych. Na studia w Katowicach i w Rybniku złożyło dokumenty 2353 kandydatów.

Przyszłych studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oficjalnie powitał i pogratulował najlepszym kandydatom wyników Prorektor ds. Edukacji i Współpracy z Zagranicą prof. Wojciech Dyduch. Z maturzystami spotkali się również: Prorektor ds. Organizacji, Finansów i Rozwoju prof. Robert Tomanek oraz Przewodniczący Parlamentu Studenckiego Jarosław Kral.

Podczas składania dokumentów kandydaci mają możliwość porozmawiania ze studentami i pracownikami Uczelni, a także zapoznania się z ofertą obozów adaptacyjnych naszych organizacji studenckich.

Aktywnych użytkowników Instagrama i Facebooka zachęcamy do robienia zdjęć podczas składania dokumentów i wrzucania ich na swoje profile z #wybieramUE. Autorzy najciekawszych ujęć otrzymają upominki :) Szczegóły: https://instagram.com/uekatowice

Zobacz galerię zdjęć