Wręczenie dyplomów na kierunku realizowanym z NBP

W dniu 6 października 2017 r. w Auli Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów abiturientom kierunku studiów podyplomowych "Przedsiębiorczość dla nauczycieli" realizowanego na Wydziale Zarządzania w ramach projektu współfinansowanego przez Narodowy Bank Polski.

W wydarzeniu uczestniczyli Prorektor ds. Edukacji i Internacjonalizacji prof. dr hab. Sławomir Smyczek, Dziekan Wydziału Zarządzania prof. dr hab. Krystyna Jędralska oraz kierownik studiów dr Bartłomiej J. Gabryś z Katedry Przedsiębiorczości.

Studia z sukcesem ukończyło czterdzieści siedem osób. Trzy semestry zmagań z materią przedsiębiorczości, obowiązkowa praktyka w szkole średniej, a w końcu napisanie i obrona pracy dyplomowej, praktycznie i merytorycznie przygotowało uczestników do realizacji wyzwania jakim jest rola nauczyciela przedsiębiorczości w szkole średniej.

Serdecznie gratulujemy!