Wybierz UE Katowice! [rekrutacja 2018/2019]

Dzienne, zaoczne, a może podyplomowe? Sprawdź ofertę UE Katowice - najstarszej i największej uczelni ekonomicznej na Śląsku.


Dzienne

Kandydacie! W tym roku zdajesz maturę i zastanawiasz się "co dalej"? Może po kilku semestrach stwierdzasz, że chcesz zmienić swoją życiową ścieżkę? Niezależnie od powodu, dobrze trafiłeś/łaś. UE Katowice to idealne miejsce do postawienia pierwszego lub kolejnego kroku w kierunku satysfakcjonującej pracy, nowej pasji a także wieloletnich przyjaźni

Poznaj naszą ofertę studiów stacjonarnych na www.ue.katowice.pl/kandydaci i do 7 września zapisz się na studia stacjonarne II stopnia.

Rejestracja na studia

Zaoczne

A może zaoczne? Dla osób aktywnych, które nie mają czasu na zajęcia 5 dni w tygodniu polecamy nasze studia niestacjonarne (zaoczne). Wachlarz kierunków i specjalności pozwoli każdemu odnaleźć coś dla siebie a dogodne terminy zajęć zoptymalizują maksymalnie proces zdobywania wykształcenia. 

Więcej informacji znajdziesz na portalu studiuj, pracuj, zarabiaj. Pamiętaj, że na rejestrację masz czas do 7 września.

Rejestracja na studia

Podyplomowe

Studia podyplomowe adresowane są do absolwentów studiów licencjackich/inżynierskich oraz magisterskich wszystkich kierunków szkół wyższych.

Studia na UE Katowice pozwalają podnieść kwalifikacje oraz zdobyć nowe umiejętności między innymi: inżynierom, informatykom, biznesmenom, kadrze zarządzającej organizacjami prywatnymi i publicznymi, finansistom, psychologom, a także młodym absolwentom.

Wjedź na portal wiedza, warsztat, wykształcenie i sprawdź listę kierunków, na które do 13 września prowadzimy rekrutację.

UWAGA! Uzyskaj nawet do 80% dofinansowania na studia podyplomowe [rekrutacja 2018/2019]

Rejestracja na studia