Wykład eksperta pt. "Silny lider potrzebny od zaraz!"

Biuro Współpracy z Gospodarką i Absolwentami serdecznie zaprasza na wykład Patrycji Stępel - Akredytowanego coacha ACC ICF - realizowany w ramach projektu Power-Kompetencje.

27 maja 2019 roku w godzinach 15:30–17:00 w Sali 330 A odbędzie się wykład eksperta zewnętrznego pt. "Silny lider potrzebny od zaraz!", który poprowadzi Patrycja Stępel - Akredytowany coach ACC ICF. Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do studentów I stopnia na Wydziale Ekonomii studiów kierunku Ekonomia czterech ostatnich semestrów (IV-VI).

Wykład odbędzie się w ramach realizacji Projektu POWER 2014-2020 "Blisko - Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach”.