Wykłady ekspertów w ramach projektu Power-Kompetencje

Serdecznie zapraszamy na wykłady ekspertów zewnętrznych realizowane w ramach Projektu POWER 2014-2020 "Blisko - Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach”.

• 25 marca 2019 roku w godzinach 13:30-15:00 w Sali 412A wykład pt. "Blockchain applications: cryptocurrencies", poprowadzi dr Tomasz Eisenbardt, Wykładowca Uniwersytetu Kardynała Wyszyńskiego oraz Wyższej Szkoły Bankowej.

Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do studentów I stopnia na Wydziale Finansów i Ubezpieczeń studiów kierunku Finanse i Rachunkowość semestrów IV-VI.

• 28 marca 2019 roku w godzinach 10:00–11:30 w Sali 330A wykład pt. "Nowe trendy w zakupach. Wizja pracownika zakupów przyszłości", który poprowadzi mgr Agata Kulikowska, Specjalista Wiodący ds. Zarządzania Zakupami w TAURON Polska Energia S.A.

Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do studentów I stopnia na Wydziale Zarządzania studiów kierunku Logistyka semestrów IV-VI.

• 3 kwietnia 2019 roku w godzinach 08:00-09:30 w Sali 411A wykład pt. "Metody analityczne w marketingu", poprowadzi dr Tomasz Bąk Właściciel Firmy Statistrix.

Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do studentów I stopnia na Wydziale Zarządzania studiów kierunku Analityka Gospodarcza semestrów IV-VI.

Serdecznie zapraszamy!