Wykłady ekspertów w ramach Projektu Power-Kompetencje

W dniach 10-19 grudnia br. odbyły się wykłady w ramach Projektu POWER 2014-2020 "Blisko - Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach".


Wykłady ekspertów w ramach Projektu Power-Kompetencje

10 grudnia 2018 r. odbył się wykład eksperta zewnętrznego pt. "Lean Logistics: praktyczne wdrożenia nowoczesnych rozwiązań logistycznych w branży Automotive". Anna Ossowska jest Dyrektor Łańcucha Dostaw firmy Nexteer oraz członkinią Rady Programowej Kierunku Logistyka na Wydziale Zarządzania. Spotkania skierowane było przede wszystkim do studentów I stopnia na Wydziale Zarządzania studiów kierunku Logistyka czterech ostatnich semestrów.

Kolejny wykład w ramach Projektu POWER 2014-2020 "Blisko - Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach" odbył się 12 grudnia 2018 r. Doktor Lucyna Drenda, specjalista z zakresu audytu finansowego, poprowadziła wykład pt. "Usługi finansowe na rynku SSC i BPO w Polsce". Tematyka spotkania skierowana była do studentów I stopnia na Wydziale Ekonomii studiów kierunku Ekonomii czterech ostatnich semestrów.

13 grudnia br. wykład pt. "Międzynarodowe przewozy drogowe firmy SACHSTRANS INTERNATIONAL" poprowadził Łukasz Zawadzki, Kierownik Spedycji – Przepływy Europa Południowa z Firmy SACHSTRANS INTERNATIONAL. Tym razem skierowany był głównie do studentów I stopnia na Wydziale Ekonomia studiów kierunku Logistyka czterech ostatnich semestrów.

W trakcie ostatniego spotkania, które odbyło się 19 grudnia wykład wygłosił dr inż. Jacek Stelmach, Wiceprezes Zarządu w Firmie Polwax Sp. z o.o. Wykład eksperta pt. "Praktyczne zastosowanie wybranych nieparametrycznych metod statystycznych w procesach szarżowych" skierowany był do studentów I stopnia na Wydziale Zarządzania studiów kierunku Analityka Gospodarcza czterech ostatnich semestrów (III, IV, V, VI sem.)

Więcej informacji nt. Projektu POWER 2014-2020 "Blisko - Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach" [klik].