Wyniki rekrutacji 2018/2019

Kandydacie! Mamy już wyniki tegorocznej rekrutacji na studia stacjonarne i niestacjonarne. Zaloguj się do Internetowej Rekrutacji Kandydatów i sprawdź, czy dostałeś się na wymarzony kierunek.

Zaloguj się do IRK i sprawdź wyniki rekrutacji

• Zakwalifikowałeś się... i co dalej?

Po 17 września zaloguj się do Wirtualnej Uczelni, by dokonać opłaty za legitymację studencką. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj:

Dodatkowo studentom niestacjonarnym przypominamy o zniżkach i dogodnych formach opłat za studia.

• Rekrutacja przebiegła inaczej niż się spodziewałeś?

Ze względu na tegoroczne limity miejsc nie wszyscy kandydaci na studia stacjonarne zostali zakwalifikowani do przyjęcia. Dla wszystkich kandydatów, którym nie udało dostać się na wymarzony kierunek na studiach stacjonarnych czekają te same możliwości na studiach niestacjonarnych!

Wystarczą trzy proste kroki:

1. Bezpłatna rejestracja w Internetowej Rekrutacji Kandydatów od 17 do 28 września (nie pobieramy ponownie opłaty rekrutacyjnej!).
  2. Złożenie dokumentów na studia do 29 września (sprawdź dni i godziny składania dokumentów).
  3. Skorzystanie z atrakcyjnych zniżek.

Aby dowiedzieć się więcej na temat rekrutacji na studia niestacjonarne zapoznaj się z przewodnikiem dla kandydatów.

Sprawdź listę kierunków, na które prowadzimy dodatkową rekrutację:

Studia niestacjonarne I stopniaStudia niestacjonarne II stopnia
EkonomiaEkonomia
Finanse i rachunkowośćFinanse i rachunkowość
InformatykaInformatyka
LogistykaLogistyka
Przedsiębiorczość i finansePrzedsiębiorczość i finanse
ZarządzanieZarządzanie
Finanse i rachunkowość na Wydziale w Rybniku
Logistyka z tytułem inżyniera

Sprawdź też nasz portal: "Studiuj, pracuj, zarabiaj", gdzie prezentujemy informacje o kierunkach, korzyściach ze studiowania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach oraz o dogodnych formach płatności przygotowanych dla naszych studentów.