Wyniki rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia!

Kandydacie! Mamy już wyniki tegorocznej rekrutacji na studia stacjonarne pierwszego stopnia. Zaloguj się do Internetowego Systemu Rekrutacyjnego i sprawdź, czy dostałeś się na wymarzony kierunek.


Zaloguj się do ISR i sprawdź wyniki rekrutacji

Zakwalifikowałeś się... i co dalej?

Do 20 lipca masz czas na dostarczenie nam kompletu dokumentów.

Pamiętaj, żeby złożyć dokumenty w białej tekturowej teczce (wiązanej). Wzór napisu na teczkę znajduje się w elektronicznym podaniu.

Nie musisz składać dokumentów osobiście (nie jest też wymagane upoważnienie), jednak zwróć uwagę, czy dokumenty są kompletne. 

Szczegółowe informacje dotyczące składania dokumentów

Rekrutacja przebiegła inaczej, niż się spodziewałeś?

Ze względu na tegoroczne limity miejsc nie wszyscy kandydaci na studia pierwszego stopnia stacjonarne zostali zakwalifikowani do przyjęcia. Dla wszystkich kandydatów, którym nie udało dostać się na wymarzony kierunek na studiach stacjonarnych czekają te same możliwości na studiach niestacjonarnych! 

Wystarczą trzy proste kroki:

  1. bezpłatna rejestracja w Internetowym Systemie Rekrutacyjnym (nie pobieramy ponownie opłaty rekrutacyjnej!),
  2. złożenie dokumentów na studia do 11 września br. (nie ma konieczności składania dokumentów osobiście),
  3. skorzystanie z atrakcyjnych zniżek.

Aby dowiedzieć się więcej na temat rekrutacji na studia niestacjonarne pierwszego stopnia zapoznaj się z przewodnikiem dla kandydatów.

Sprawdź też nasz portal: "Studiuj, pracuj, zarabiaj", gdzie prezentujemy informacje o kierunkach, korzyściach ze studiowania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach oraz o dogodnych formach płatności przygotowanych dla naszych studentów.