Zagłosuj na EUD w plebiscycie "Słoneczniki"!

Z przyjemnością informujemy, że nasz Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy został zgłoszony przez rodziców do plebiscytu "Słoneczniki" na najlepszą inicjatywę dla dzieci na Śląsku w 2017 roku. Zachęcamy do oddawania głosów na EUD, które znajduje się w kategoriach LOGIKA i SZTUKI WIZUALNE.

Podstawowym założeniem konkursu jest oddanie głosu rodzicom, jako najlepszym ekspertom oceniającym dane inicjatywy. To rodzic, jako osoba najbliższa dziecku, najlepiej wie, jak bawiły się dzieci na danych zajęciach i co wyniosły z nich wartościowego.

Rozwój inteligencji społecznej i refleksyjnej będzie brany pod uwagę w każdej z kategorii. Równocześnie najważniejszymi kryteriami konkursu pozostają:

• ogólne podejście prowadzącego do najmłodszych,
  • dostosowanie oferty do potrzeb rozwojowych dziecka,
  • atrakcyjność inicjatywy, oceniana w odniesieniu do zaangażowania emocjonalnego dziecka.

Słoneczniki odbywają się już po raz drugi na terenie województwa śląskiego. Nasz Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy startuje w kategoriach:

• LOGIKA – odpowiadającej rozwijaniu inteligencji logicznej/matematycznej,
  • SZTUKI WIZUALNE – odpowiadającej rozwijaniu inteligencji wizualno-przestrzennej.

Głosowanie potrwa do 10 września 2017 r. Każda osoba może zagłosować wyłącznie raz, natomiast w formularzu może zaznaczyć więcej, niż jedną opcję.

Zapraszamy do oddania głosu na nasz EUD w obu kategoriach: Logika i Sztuki wizualne!

UWAGA! Aby głos był ważny należy potwierdzić wypełnienie ankiety poprzez kliknięcie w link wysłany przez organizatora na wskazany wcześniej adres e-mail.