Zapisy na bezpłatne programy edukacji ekonomicznej

Ekonomia zawsze na topie! Zapraszamy uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich do udziału w kolejnych edycjach programów edukacyjnych: Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy, Akademia Młodego Ekonomisty i Ekonomia dla Liceum i Technikum.


EUD i AME to ogólnopolskie programy edukacji ekonomicznej, organizowane przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych we współpracy z kilkoma prestiżowymi polskimi uczelniami, między innymi z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach.

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy zaprasza uczniów szkół podstawowych w wieku 10-13 lat, natomiast Akademia Młodego Ekonomisty, to program skierowany do uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej oraz gimnazjów.

Ekonomia dla Liceum i Technikum (ELiT) to autorski program naszej Uczelni dla uczniów szkół średnich.

Wszystkie programy działają w systemie semestralnym. 

Semestr obejmuje 6 spotkań w okresie od września do grudnia, w poniedziałki od godziny 18:00. Zajęcia odbywają się na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Każde z nich trwa ok. 90 minut i obejmuje wykład, warsztaty oraz dyskusję. Zajęcia są przygotowane dla odpowiednich grup wiekowych, mają charakter interaktywny. Prowadzone są przez nauczycieli akademickich oraz ekspertów praktyków.

Problematyka zajęć koncentruje się wokół zagadnień z zakresu zarządzania, ekonomii, marketingu, finansów, historii gospodarczej, psychologii i etyki biznesu, a także  rozwoju własnego i projektów. 

Serdecznie zapraszamy do udziału w programach!

Przypominamy, że nasz Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy został zgłoszony przez rodziców do plebiscytu "Słoneczniki" na najlepszą inicjatywę dla dzieci na Śląsku w 2017 roku. Zachęcamy do oddawania głosów na EUD! Więcej informacji

Informujemy również, że Uniwersytet Ekonomiczny Trzeciego Wieku zaprasza obecnych i nowych słuchaczy do zapisów na kolejny rok akademicki 2017/2018. Sprawdź szczegóły