Złote Laury Umiejętności i Kompetencji dla naszych Wydziałów

W dniu 19 stycznia w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu odbyła się XXVII Gala "Laury Umiejętności i Kompetencji" organizowana przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach. Złote Laury otrzymały dwa Wydziały naszego Uniwersytetu.

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach – organizator m.in. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw – od 27 lat pielęgnuje tradycję przekazywania podziękowań wybitnym osobowościom oraz instytucjom. 19 stycznia br. w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu zostało rozdanych 87 statuetek Laurów Umiejętności i Kompetencji.

W roku 2018 Kapituła wyróżniła dwa Wydziały naszej Uczelni przyznając Złote Laury.

• Złoty Laur otrzymał Wydział Ekonomii oraz prof. dr hab. inż. Celina Olszak za osiągnięcia oraz z okazji jubileuszu 50-lecia istnienia Wydziału.
  • Złoty Laur otrzymał również Wydział Zarządzania oraz prof. dr hab. Krystyna Jędralska za osiągnięcia oraz z okazji jubileuszu 80-lecia istnienia Wydziału.

Wydziałom oraz kierującym nimi Paniom Dziekan serdecznie gratulujemy!

Więcej na temat wydarzenia na stronie: www.laury.rig.katowice.pl

Relacja z wydarzenia

Złote Laury Umiejętności i Kompetencji dla naszych Wydziałów