Znamy wyniki rekrutacji 2019!

Nasz Uniwersytet wybierają najlepsi! W tym roku 100 punktów to minimalny próg przyjęć, od którego możesz zacząć swoją akademicką drogę na studiach stacjonarnych (dziennych). Zaloguj się do Internetowej Rekrutacji Kandydatów i sprawdź, czy dostałeś się na swój wymarzony kierunek!

Okres rekrutacji to dla nas wyjątkowy czas. Cieszę się, że w tym roku możemy pochwalić się bardzo wysokim poziomem naszych kandydatów, którzy chętnie wybierają kierunki w języku polskim i angielskim. Od kilku lat można zaobserwować, że myślą oni coraz bardziej globalnie i biznesowo. To dla nas wielka odpowiedzialność i wyzwania, które sprawiają, że pracujemy nad tym, aby kształcić studentów na najwyższym, międzynarodowym poziomie, dostarczając im wiedzę teoretyczną oraz praktyczną– podkreśla prof. dr hab. Sławomir Smyczek, Prorektor ds. Edukacji i Internacjonalizacji.

Zaloguj się do IRK i sprawdź wyniki rekrutacji

• Zakwalifikowałeś się... i co dalej?

Do 17 lipca masz czas na dostarczenie nam kompletu dokumentów.

Pamiętaj, żeby złożyć dokumenty w białej tekturowej teczce (wiązanej). Naklejka na teczkę znajduje się w IRK.

Nie musisz składać dokumentów osobiście (nie jest też wymagane upoważnienie), jednak zwróć uwagę, czy dokumenty są kompletne i podpisane.

Sprawdź szczegółowe informacje dotyczące składania dokumentów

• Rekrutacja przebiegła inaczej, niż się spodziewałeś?

Ze względu na tegoroczne limity miejsc nie wszyscy kandydaci na studia pierwszego stopnia stacjonarne zostali zakwalifikowani do przyjęcia. Dla wszystkich kandydatów, którym nie udało dostać się na wymarzony kierunek na studiach stacjonarnych czekają te same możliwości na studiach niestacjonarnych, a nawet więcej!

Wystarczą trzy proste kroki:

1. bezpłatna rejestracja w Internetowej Rekrutacji Kandydatów do 7 września (nie pobieramy ponownie opłaty rekrutacyjnej!),
  2. złożenie dokumentów na studia do 7 września br. (nie ma konieczności składania dokumentów osobiście),
  3. skorzystanie z atrakcyjnych zniżek.

Aby dowiedzieć się więcej na temat rekrutacji na studia niestacjonarne pierwszego stopnia zapoznaj się z przewodnikiem dla kandydatów.

W tym roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach ruszyła rekrutacja na nowe dofinansowane kierunki:

Kierunki są dostępne WYŁĄCZNIE w trybie niestacjonarnym.

Realizowane są w ramach Projektu POWER 2014-2020 "Blisko - Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach".

Sprawdź też nasz portal "Studiuj, pracuj, zarabiaj", gdzie prezentujemy informacje o kierunkach, korzyściach ze studiowania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach oraz o dogodnych formach płatności przygotowanych dla naszych studentów.