Międzynarodowe Seminarium Naukowego “SUSTAINABLE DEVELOPMENT GOALS”

do udziału w części otwartej Międzynarodowego Seminarium Naukowego  “SUSTAINABLE DEVELOPMENT GOALS”, które odbędzie się w dn. 2 i  4 kwietnia 2019 r.

Gościem specjalnym seminarium będzie Prof. KAREN BRABANT (Odisee University of Applied Sciences, Brussels), która wygłosi dwa wykłady: “The sharing economy and how to trigger responsible behavior through agency” (wtorek) oraz “EU-projects: do’s and don’ts in developing project proposals in establishing good collaborations and in achieving predefined goals” (czwartek). Chętnych prosimy o potwierdzenie udziału (do dn. 1 kwietnia 2019 r. drogą mailową na adres: jblach@ue.katowice.pl lub grzegorz.krawczyk@ue.katowice.pl)