Wykład Dziekański na Wydziale Ekonomii

zapraszamy zainteresowanych studentów i pracowników

Wydział Ekonomii gościć będzie Pana dr Indranaraina Ramlalla (University of Mauritius),
który wygłosi wykład w języku angielskim pt. "Central Bank Ratings".
Wykład odbędzie się 11 marca 2019 roku o godzinie 10.00 w Auli CNTI.
Towarzyszyć mu będzie promocja serii książek autorstwa dr I. Ramlalla pt. The Theory and Practice of Financial Stability wydanych w 2018 r. przez Emerald Publishing.

Dr Indranarain Ramlall jest starszym wykładowcą na University of Mauritius w Katedrze Ekonomii i Statystyki. Wcześniej pracował dla takich instytucji finansowych, jak State Bank of India, Mauritius, Anglo-Mauritius Financial Services Limited oraz Central Bank of Mauritius. Jego zainteresowania badawcze obejmują problematykę stabilności finansowej, bankowości centralnej, zarządzania ryzykiem, gospodarki maurytyjskiej, technik ilościowych oraz modelowania ekonometrycznego,  a także problematyki zmian klimatycznych oraz zielonych finansów.  Dr I. Ramlall jest również pionierem w dziedzinie ratingów banków centralnych.