Przejdź do menu Przejdź do treści

Wsparcie IT

Uniwersytet oferuje swoim studentom wiele narzędzi informatycznych, które mają ułatwić im funkcjonowanie na uczelni. Na stronie Centrum Informatycznego znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na temat założenia konta mailowego oraz utworzenia dostępu do niezbędnych platform. 

Kalendarz akademicki

Z aktualnym harmonogramem dla bieżącego roku akademickiego oraz roku akademickiego 2023/2024 zapoznasz się tutaj.

Plan zajęć

Informacje na temat planu zajęć w danym roku akademickim znajdziesz tutaj

Kampus

Uniwersytet, zarówno na swoim głównym kampusie w Katowicach jak i w swojej filii w Rybniku, stwarza doskonałe warunki do studiowania. Wszystkie budynki wyposażone są w duże, nowoczesne aule, sale wykładowe, sale do ćwiczeń, pracownie komputerowe oraz sale do nauki własnej. W skład kampusu wchodzą także basen, sale gimnastyczne i siłownia. Uczelnia dysponuje własnym parkingiem, a jej dogodna lokalizacja ułatwia korzystanie ze środków komunikacji miejskiej.

Dowiedz się więcej o naszym kampusie i weź udział w wirtualnym spacerze po UE Katowice!

Sport i kultura

Sport jest ważnym aspektem studenckiego życia, dlatego też Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach oferuje dla swoich studentów i pracowników szeroki wachlarz możliwości. Na terenie uczelni znajdują się basen, siłownia oraz dwie hale sportowe, a oferta sportowa obejmuje zajęcia z takich dyscyplin jak siatkówka, koszykówka, joga, sporty górskie i wiele innych. Uniwersytet nie zapomina także o rozwijaniu talentów artystycznych studentów – na uczelni działa chór oraz Zespół Pieśni i Tańca „Silesianie”.

Z bogatą ofertą sportową i kulturalną UE Katowice zapoznasz się tutaj.

Biblioteka

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach posiada największy na Górnym Śląsku księgozbiór z zakresu nauk społecznych i ekonomicznych. Oprócz tradycyjnych książek i czasopism posiada również zbiór zasobów cyfrowych (e-czasopisma, bazy danych statystycznych i fotograficznych). Szczegółowe informacje dostępne są na stronie.

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3