Przejdź do menu Przejdź do treści

Pomoc psychologa

Wyrażając zaniepokojenie działaniami zbrojnymi prowadzonymi przeciw Ukrainie, troszcząc się o bezpieczeństwo członków społeczności akademickiej, pragniemy poinformować, że psycholog uczelniany oferuje wsparcie poprzez konsultacje telefoniczne i stacjonarne (po uprzednim umówieniu), również w językach rosyjskim i angielskim.  

Członkowie społeczności akademickiej mogą także skorzystać z pomocy Centrum Wsparcia Osób ze Szczególnymi Potrzebami.  

Informujemy, że bezpłatne konsultacje psychologiczne dla studentów z Ukrainy organizuje także Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej. Więcej informacji

Zachowania w sytuacjach trudnych i problemowych

Z inicjatywy Zespołu "Solidarni z Ukrainą" zrealizowane zostało specjalne nagranie z udziałem pań psycholog pracujących na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach - mgr Marii Rabsztyn oraz mgr Moniki Górskiej.

W filmie poruszone zostały zagadnienia zachowań w sytuacjach trudnych i konfliktowych, lęku i zaburzeń lękowych, sposobów radzenia sobie ze stanami lękowymi, reakcji post traumatycznych i sposobów udzielania wsparcia.

Rozmowa z psychologiem

Przypominamy, że panie psycholog oferują wsparcie poprzez konsultacje telefoniczne i stacjonarne (po uprzednim umówieniu), również w językach rosyjskim i angielskim. 

W kwietniu uruchomiony został również specjalny formularz, za pośrednictwem którego można zgłosić potrzebę kontaktu z psychologiem. 

Więcej informacji na stronie: www.ue.katowice.pl/psycholog 

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3