mgr Piotr Nowakowski – w dniu 26.02.2018 roku Rada Nadzorcza Grupy Żywiec S.A. powołała w skład Zarządu Spółki powierzając mu ponownie funkcje Członka Zarządu Grupy Żywiec S.A., Dyrektora Finansowego

Pan Piotr Nowakowski ukończył Akademię Ekonomiczną w im. Karola Adamieckiego w Katowicach ze specjalizacją Finanse i Bankowość.


Swą karierę zawodową rozpoczął w lipcu 1999 r. w Górnośląskim Zakładzie Energetycznym Gliwice. Zatrudniony w okresie od grudnia 1999 r. do września 2011 r. w Grupie Żywiec S.A., zajmował różne stanowiska kierownicze, w tym : Kierownika Projektu ABC, Kierownika ds. Planowania i Kontroli w Browarze w Warce, Kierownika ds. Kontroli Finansowej Pionu Komercyjnego oraz Dyrektora ds. Kontrolingu. Od października 2011 do grudnia 2014 r. pracował w Heineken Chorwacja (Karlovacko Pivovara) na stanowisku Dyrektora Finansowego i był odpowiedzialny za procesy finansowe, IT i zakupy. Od stycznia do czerwca 2015 r., pracował na stanowisku Kierownika ds. Kontroli Biznesowej Globalnego Działu Marketingu i Sprzedaży w Heineken N.V. w Amsterdamie. W dniu 01.07.2015 r. objął stanowisko Dyrektora ds. Finansowych Grupy Żywiec S.A. a od dnia 02.07.2015 r. sprawuje funkcję Członka Zarządu Grupy Żywiec S.A.

Czytaj więcej...

Źródło: www.money.pl