Kształtowanie wizerunku osobistego na rynku pracy

Biuro Współpracy z Gospodarką i Absolwentami zaprasza studentów i absolwentów Uniwersytetu do udziału w bezpłatnym spotkaniu doradczym organizowanym w ramach "Cyklu spotkań edukacyjno-doradczych”.

O sukcesie na rynku pracy decydują nie tylko posiadane kompetencje, ale również pomysł na ich wykorzystanie w życiu zawodowym i umiejętne ich "sprzedanie” potencjalnemu pracodawcy.

Podczas spotkania omówione zostaną zagadnienia z zakresu budowania własnej marki, która umożliwia wyróżnienie się wśród kandydatów o często podobnych kwalifikacjach oraz praktycznych wskazówek z zakresu autopromocji na rynku pracy, w tym konstruowania skutecznych dokumentów aplikacyjnych.

Program spotkania:

• budowanie własnej marki / wiarygodności – praktyczne narzędzia
  • proces doboru do firm/instytucji - jak się skutecznie przygotować?

Spotkanie poprowadzi Monika Kućmierczyk – Starszy specjalista ds. komunikacji i doradztwa w Biurze Współpracy z Gospodarką i Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Gdzie i kiedy?

• 25 listopada br., godz. 11:30-13:30

Na warsztaty obowiązują zapisy a liczba miejsc jest ograniczona!

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Wydarzenie na Facebooku.