Macro Day dla studentów i absolwentów

Przekonaj się osobiście, że jesteś w stanie stworzyć proste narzędzia ułatwiające pracę i oszczędzające czas w sposób spektakularny… już po pierwszym wykładzie! 27 listopada, czyli dzień miniwykładów o maxi-sprawie na temat Visual Basic w Excelu. Zapraszamy!

Dla kogo?

Dla osób bez żadnego doświadczenia w programowaniu, które znają Excela w stopniu średnio zaawansowanym i chcą nauczyć się podstaw programowania, by móc samodzielnie tworzyć miniprogramy wykorzystywane w codziennej pracy i w ten sposób zdobyć nowe kompetencje i znacząco podnosić poziom swoich kwalifikacji.

Kiedy?

27 listopada 2019 r., godz. 10:30 - 13:00

W zajęciach tych powinieneś/powinnaś uczestniczyć, jeżeli:

• Jeśli jesteś już długoletnim użytkownikiem Excela, a w swojej codziennej pracy wykonujesz mnóstwo „powtarzalnych czynności”, które chciałbyś zautomatyzować i robić za pomocą pojedynczego kliknięcia… by mieć czas na inne rzeczy…;
  • Jeśli napotkałeś problem, który „musi być rozwiązany” i wydaje Ci się, że żadna z funkcji, które posiada Excel, nie jest w stanie pomóc w jego rozwiązaniu;
  • Jeśli chciałbyś zacząć swoją nową pracę, mając pewność, że twoje umiejętności są na tyle duże, że w sposób skuteczny i bezproblemowo wykonasz każde polecenie przełożonego czy prośbę kolegi/koleżanki z pracy związane z Excelem;
  • Jeśli masz poczucie, że Twoja wiedza dotycząca Excela wyniesiona ze studiów jest niewystarczająca i tak naprawdę nie wiesz, jakie możliwości oferuje ten program oraz jak w pełni wykorzystać go do rozwoju własnej kariery;
  • Jeśli chciałbyś przeszkolić swoich pracowników i chciałbyś, żeby zdobyli praktyczną wiedzę, która jest im rzeczywiście potrzebna, aby pracowali sprawnie i komfortowo… oszczędzając czas.

Program szkolenia obejmuje:

• Rejestrator Makr
  • Elementy składni języka
  • Proste triki i rozwiązania, które dają niesamowite oszczędności czasu
  • Jak wykorzystać VBA w małej firmie lub dużej korporacji

Prowadzący

Piotr Majkowski z firmy Cogitor – wykładowca/trener, specjalizuje się w nauczaniu programu Microsoft Excel, matematyki, statystyki i dziedzin pokrewnych. Ma wieloletnie doświadczenie zarówno w szkoleniach dla małych firm, jak i wielkich międzynarodowych korporacji. Uczy konkretnych umiejętności i jego zajęcia nie mają nic wspólnego z "suchą teorią". Przekazuje przydatną wiedzę, sprawdzoną w praktyce i zaraża pasją do Excela, często nawet takie osoby, które się nie spodziewają, że mają potencjał, by sprawnie korzystać z tego programu dla dobra swojej kariery i z korzyścią dla pracodawcy.

Zgłoszenia

BRAK WOLNYCH MIEJSC Szkolenie z tego zakresu odbędzie się również 6 grudnia 2019 r. w godz. 12-14:30 w ramach 18. Akademii Biznesu. Jeśli są Państwo zainteresowani, więcej informacji (w tym informacje o sposobie zgłoszeń) publikujemy na Facebooku

Partner merytoryczny wydarzenia: