Wizyty studyjne dla studentów w Warszawie

W maju w Warszawie odbędą się wizyty studyjne dla studentów kierunków Analityka gospodarcza oraz Finanse i rachunkowość w ramach projektu "Power - Kompetencje".

Studentów czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I stopnia na kierunku: Analityka gospodarcza (Wydział Zarządzania) zachęcamy do wzięcia udziału w wizycie studyjnej w Głównym Urzędzie Statystycznym. Termin: 6-7 maja 2019 r.

Studentów czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I stopnia na kierunku: Finanse i Rachunkowość (Wydział Finansów i Ubezpieczeń) zapraszamy do wzięcia udziału w wizycie studyjnej w Narodowym Banku Polskim oraz Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Termin: 8-9 maja 2019 r.

Zapewniamy transport, wyżywienie i nocleg na czas wizyty studyjnej.

Jeżeli jesteś zainteresowany wizytą studyjną:

Krok 1. Wypełnij poprawnie formularz:

Krok 2. Dostarcz przed wyjazdem komplet dokumentów do Biura Współpracy z Gospodarką
i Absolwentami (RWG):

UWAGA!!! Nowa siedziba RWG

Budynek REKTORATU

pok. 1/15 - 1/18
e-mail: bwgia.projekt@ue.katowice.pl

Godziny otwarcia Biura RWG

Komplet dokumentów do pobrania:

1. Deklaracja uczestnictwa w projekcie
  2. Karta uczestnika projektu