Oferty pracy

Asystent brokera / broker

Pubikacja od
10.02.2021
Publikacja do
15.05.2021
Firma / Employer
Kancelaria Brokerska RP

Specjalizująca się w ryzykach transportowych, mała kancelaria brokerska poszukuje osoby / osób chętnych do przyuczenia się w zawodzie asystenta brokera / brokera i dalszego podjęcia już stałej pracy analityczno-porównawczej przy ryzykach transportowych firm głównie sektora MSP.

Katowice, ścisłe centrum
Link do strony z ofertą

kanc-brokerska.pl

  • łatwość i chęć uczenia się,
  • komunikatywność ,
  • obowiązkowość,
  • terminowość,
  • dokładność,
  • umiejętności analityczne,
  • znajomość pakietów office i outlook,
  • podzielność uwagi.
Zakres obowiązków / Job Description
  • analiza dokumentacji polisowej, OWU, ofertowej,
  • tworzenie porównań i warunków ochrony na miarę,
  • pisanie rekomendacji e-mailowa i telefoniczna komunikacja z klientami,
  • dbanie o terminowość otrzymywania ofert i raportów dla klientów.
Oferujemy / Job Benefits
  • Pracę w ścisłym centrum Katowic przy węźle komunikacyjnym,
  • możliwość przyuczenia się do zawodu brokera ubezpieczeniowego w bezpośredniej współpracy z doświadczonym specjalistą w zakresie ryzyk firmowych w małej, nakierowanej na jakość działalności jednoosobowej w warunkach 1:1 (nie open space),
  • specjalistyczną wiedzę ubezpieczeniową,
  • praktykę negocjacyjną i analityczną,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klientów MSP i korporacyjnych,
  • system motywacyjny po odbytym okresie próbnym,
  • możliwość pracy zdalnej i przejścia na umowę zlecenia / o pracę po odbytym okresie próbnym.
  • Zależy nam na dobrym wyszkoleniu kadry pracowniczej i długofalowej współpracy.
Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

prośba o e-mail: Roksana.Pydych@kanc-brokerska.pl z CV i listem motywacyjnym z jak najszerszym opisem posiadanych cech osobistych, które wg kandydata mogą być pomocne w jego pracy i rozwoju kancelarii, jak również z oczekiwaniami kandydata co do pracy jako asystent brokera / broker

Liczba wakatów
2