Oferty pracy

Asystent/ka ds. księgowości i płac z językiem niemieckim

Pubikacja od
18.09.2020
Publikacja do
31.10.2020
Firma / Employer
ATA Accounting Services Sp. z o.o. Sp. k.

Spółka ATA Accounting Services to biuro księgowe z wieloletnim doświadczeniem (w tym roku obchodzimy 20-lecie istnienia). Razem ze spółką doradztwa podatkowego ATA Tax i spółką audytorską ATA Audit tworzymy grupę ATA FINANCE. Należymy do międzynarodowego stowarzyszenia PrimeGlobal. Obsługujemy głównie Klientów zagranicznych lub z kapitałem zagranicznym.

Katowice

www.atafinance.pl/pl/kariera/asystentka-ds-ksiegowosci-i-plac-z-jezykiem-niemie

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (min B1)
  • praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania MS Office, szczególnie MS Excel
  • znajomość zasad rachunkowości
  • dobra organizacja czasu, odpowiedzialność, skrupulatność, rzeczowość i uczciwość
  • dobra komunikacja interpersonalna i umiejętność pracy w zespole
  • chęć zdobycia doświadczenia w zakresie księgowości, podatków i płac Mile widziane
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość programu księgowego Comarch ERP OPTIMA
  • znajomość przepisów prawa podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Zakres obowiązków / Job Description
  • wspieranie zespołów księgowych w kompleksowej obsłudze Klientów niemieckojęzycznych
  • weryfikacja, klasyfikacja i wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego
  • pomoc przy sporządzaniu list płac, przygotowywaniu deklaracji podatkowych, GUS, NBP
  • archiwizacja dokumentacji płacowej i finansowo-księgowej
  • sporządzanie doraźnych analiz i zestawień na potrzeby Klientów
Oferujemy / Job Benefits
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • współpraca z doradcami podatkowymi oraz audytorami
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • możliwość praktycznego szkolenia języka obcego przy obsłudze Klientów
  • możliwości rozwoju i awansu
  • pracę w miłej atmosferze i dobrej lokalizacji
  • elastyczną formę zatrudnienia oraz ruchome godziny pracy
  • możliwość pogodzenia pracy z nauką
Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: sekretariat@atafinance.pl

Liczba wakatów
1