Oferty pracy

Asystentka Zarządu

Pubikacja od
23.02.2021
Publikacja do
30.04.2021
Firma / Employer
PreZero Recycling Południe Sp. z o.o.

Nowe myślenie dla czystego jutra. PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Knurów
Link do strony z ofertą

skk.erecruiter.pl//Offer.aspx

• Wykształcenie wyższe;

• Znajomość języka niemieckiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym wymóg konieczny;

• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office;

• Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku;

• Umiejętności koordynowania wielu spraw jednocześnie;

• Umiejętność pracy pod presją czasu;

• Bardzo dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie, samodzielność;

• Energia i pozytywne nastawienie do pracy, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

• Wysoki poziom uczciwości i dyskrecji;

Zakres obowiązków / Job Description

• Operacyjne wsparcie pracy Zarządu;

• Wykonywanie prac administracyjnych zlecanych przez Zarząd;

• Zapewnienie profesjonalnej obsługi administracyjnej Biura Zarządu (w tym mi.in.: dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji, prowadzenie dziennika korespondencji wychodzącej oraz przychodzącej);

• Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji pomiędzy Zarządem, a pozostałymi komórkami w ramach struktur firmy;

• Prowadzenie kalendarza spotkań, organizacja i koordynacja harmonogramu spotkań wewnętrznych i zewnętrznych;

• Przygotowanie pism, zestawień i raportów na bieżące potrzeby Zarządu;

• Wsparcie Zarządu podczas planowania i organizowania podróży służbowych;

• Profesjonalne reprezentowanie biura i dbanie o dobry wizerunek firmy.

Oferujemy / Job Benefits

• Samodzielne stanowisko, ciekawą, pełną wyzwań pracę bezpośrednio związaną z inicjatywą wzrostu grupy;

• Przyjazną atmosferę pracy;

• Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach;

• Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności;

• Stabilne warunki zatrudnienia;

• Rynkowe wynagrodzenie;

• Pakiet opieki medycznej;

• Karnety sportowe.

Cały etat

Aplikacja na stronie PreZero

Liczba wakatów
1