Oferty pracy

Nauczyciel języka angielskiego/matematyki

Pubikacja od
22.09.2020
Publikacja do
30.06.2021
Firma / Employer
Szkoła Matematyki i Języka Angielskiego Geniusz
Imielin

Oczekujemy zaangażowania, entuzjazmu i bardzo dobrego kontaktu z uczniami. Mile widziane wykształcenie kierunkowe lub odpowiednie certyfikaty.

Zakres obowiązków / Job Description

Prowadzenie zajęć indywidualnych lub grupowych (2-5os.), z języka angielskiego lub matematyki z uczniami na poziomie szkoły podstawowej.

Oferujemy / Job Benefits

Oferujemy elastyczne godziny pracy, miłą atmosferę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie

Prosimy o przesłanie CV pod adres e-mail: geniusz.matang@gmail.com lub kontakt telefoniczny pod nr tel.: 606752566 / 668169839.

Liczba wakatów
2