Przejdź do menu Przejdź do treści

Oferty pracy / Job offer

Oferty pracy w Santander Bank Polska S.A

Pubikacja od
17.05.2021
Firma / Employer
Santander Bank Polska S.A

Santander Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000008723. NIP 896-000-56-73. REGON 930041341. Wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego 1 021 893 140 zł.

cała Polska
Link do strony z ofertą

Szukasz pracy? Sprawdź bazy stanowisk;

Zakres obowiązków / Job Description
Oferujemy / Job Benefits
Wynagrodzenie brutto / Salary
Oczekiwania dyspozycyjność / Job type
Inny
Forma pracy
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Liczba wakatów
Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3