Oferty pracy

Opiekun finansowy

Pubikacja od
28.01.2021
Publikacja do
31.12.2021
Firma / Employer
Partners Financial Services Polska S.A.

Partners Financial Services Polska S.A. jest niezależną firmą planowania finansowego, której celem jest Bogacenie przy Zachowaniu Pełnego Bezpieczeństwa. Hasło spółki Partners brzmi "Finanse inaczej." Co to oznacza? Udzielamy niezależnych porad dotyczących zarządzania budżetem rodzinnym oraz finansami osobistymi. Pomagamy Ci zorientować się w morzu produktów finansowych oraz zmian rynkowych i gospodarczych. Przygotowujemy Twój portfel do wszystkich możliwych sytuacji, które mogą pojawić się w Twoim życiu. Jesteśmy kompetentni, obiektywni i profesjonalni. Jesteśmy symbolem nowoczesnego zarządzania finansami osobistymi. Zmieniamy historię planowania finansowego. Jesteśmy dumni, że jesteśmy Partners.

Katowice
Link do strony z ofertą

www.partnerspl.pl

Ukończone lub trwające studia na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Zakres obowiązków / Job Description

Opiekun finansowy Partners pomaga swoim klientom w realizacji ich celów finansowych, buduje zespół swoich współpracowników i ma możliwość otwarcia własnego oddziału lub biura obsługi klientów Partners.

Oferujemy / Job Benefits

Podstawą naszej działalności jest świadczenie niezależnego planowania finansowego bazującego na fachowej wiedzy i obiektywności. Współpraca z nami pozwala naszym Klientom nie tylko zabezpieczyć przyszłość finansową, ale również pomnażać zgromadzony majątek. Celem każdego opiekuna finansowego Partners jest zbudowanie z klientem partnerskiej relacji opartej na zaufaniu, szczerości i otwartości. Dzięki długofalowej współpracy zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo finansowe na każdym etapie ich życia.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie

CV na adres e-mail: roksana.sliwka@partnerspl.pl

Liczba wakatów
10