Oferty pracy

PRACOWNIK DS.OBSŁUGI KLIENTA

Pubikacja od
14.09.2020
Publikacja do
31.12.2020
Firma / Employer
Kamil Nadwozia S.C

Firma Kamil Nadwozia S.C. prowadzi szeroką działalność , w tym w obszarach sklasyfikowanych jako: 45.20.Z, 25.62.Z, 29.20.Z, 45.19.Z, 49.41.Z, 56.10.A, 56.10.B, 56.21.Z, 56.29.Z, 56.30.Z, 77.11.Z, 77.12.Z, 77.39.Z, 93.11.Z, 93.13.Z, 93.19.Z, 93.21.Z, 93.29.Z Jednym z obszarów działań Spółki jest hybrydowy park rozrywki ( park trampolin z bawialnią dla dzieci, sensorycznym placem zabaw dla najmłodszym oraz usługami gastronomicznymi).

42-500 Będzin, ul. Józefa Cieszkowskiego 18
Link do strony z ofertą

freakpark.pl/rekrutacja/

dyspozycyjność związana z pracą w soboty i niedziele, dobra organizacja pracy własnej, mile widziane doświadczenie w pracy związanej z bezpośrednią obsługą klienta

Zakres obowiązków / Job Description

obsługa recepcyjna Parku, prowadzenie i nadzorowanie harmonogramów organizowanych imprez, dbałość o wizerunek i zachowanie standardów bezpieczeństwa w Parku, przygotowywanie aktualizacji informacji dotyczących promocji i eventów w mediach społecznościowych.

Oferujemy / Job Benefits

Praca w elastycznych godzinach ( od 10.00 do 22.00), możliwość dostosowana grafików pracy do indywidualnych potrzeb

Wynagrodzenie brutto / Salary
17 zł brutto/h
Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie

CV, kontakt biuro@freakpark.pl

Liczba wakatów
10