Oferty pracy

Praktykant w Dziale Rynków Przemysłowych

Pubikacja od
11.09.2020
Publikacja do
31.12.2020
Firma / Employer
WĘGLOKOKS S.A.

WĘGLOKOKS S.A. to silna marka zrzeszająca przedsiębiorstwa z sektora górniczego, hutniczego, energetycznego i logistycznego. To także największy w Polsce eksporter węgla energetycznego, operator logistyczny i handlowy. Wśród polskich i zagranicznych kontrahentów marka WĘGLOKOKS od 65 lat jest synonimem rzetelności i najwyższej jakości.

Katowice

- zaangażowanie
- dyspozycyjność
- chęć do nauki
- znajomość MS Excel

Zakres obowiązków / Job Description

1.Kontrola formalno-rachunkowa dowodów księgowych, dotyczących zakupu towarów i usług.
2.Ewidencja ilościowo – wartościowa zakupu i sprzedaży towarów oraz usług, zapasów.

Oferujemy / Job Benefits

- możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o wieloletniej tradycji

Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Praktyka bezpłatna

Proszę o przesłanie cv na adres e-mailowy rekrutacja@weglokoks.com.pl

Liczba wakatów
2