Oferty pracy

SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH W BRANŻY IT

Pubikacja od
18.09.2020
Publikacja do
30.11.2020
Firma / Employer
B&B Jacek Baron

ODDYCHAMY PASJĄ WSPIERAMY TWÓJ BIZNES SIĘGAMY PO BEZPIECZNE ROZWIĄZANIA. JESTEŚMY ZESPOŁEM ZAPALONYCH INFORMATYKÓW ŁĄCZĄCYCH PASJĘ Z PRACĄ! Firma B&B istnieje już od kilkunastu lat. W gronie naszych klientów są polskie firmy, a także instytucje publiczne. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i proponujemy najlepsze rozwiązanie w zakresie serwowanych przez nas usług. Wykorzystujemy nasze długoletnie doświadczenie, aby dostarczać najwyższej jakości usługi informatyczne wspomagające procesy biznesowe w zakresie outsourcingu i doradztwa IT, ciągłości działania i bezpieczeństwa informacji. Poza szerokim wachlarzem rozwiązań sprzętowych, naszym klientom oferujemy całą gamę usług związanych z bezpieczeństwem IT. Zajmujemy się szkoleniem, analizą potrzeb klientów, wdrożeniem wybranych przez klienta rozwiązań oraz wsparciem technicznym na każdym etapie realizacji projektu. INWESTUJEMY W JAKOŚĆ DOSTARCZAMY USŁUGI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, BIORĄC POD UWAGĘ PŁYNĄCE Z TEGO KORZYŚCI DLA NASZYCH KLIENTÓW. Cel, jaki sobie postawiliśmy to osiągniecie i utrzymanie pozycji lidera wśród dostawców usług informatycznych wspomagających procesy biznesowe w zakresie outsourcingu i doradztwa IT, ciągłości działania i bezpieczeństwa informacji. Dostosowujemy model biznesowy do potrzeb naszych Klientów. Jesteśmy w naszym działaniu solidni i elastyczni, co pozwala nam nawiązać długotrwałą współpracę.

Piekary Śląskie, Polska
Link do strony z ofertą

www.b-and-b.pl/specjalista-ds-technicznych/

Mile widziane jest:
•Doświadczenie w branży IT (sieci LAN, WAN, WLAN, rozwiązania NGFW).
•Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym A1/A2.
•Umiejętność pracy w grupie.
•Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność.

Zakres obowiązków / Job Description

IT to Twoja pasja ? Posiadasz szeroką wiedzę w zakresie bezpieczeństwa sieciowego oraz systemów ? Jeżeli w dodatku chcesz się rozwijać w tym obszarze, to ta praca jest dla Ciebie ! Na tym stanowisku będziesz: •Obsługiwać naszych klientów w formie zdalnego wsparcia.
•Prezentować klientom rozwiązania oferowane przez B&B.
•Brać udział w tworzeniu ciekawych projektów IT.
•Badać potrzeby i dopasowywać rozwiązania IT do wymagań Klienta.
•Koordynować projekty przy współpracy z działem handlowym.
•Poszerzać wiedzę techniczną poprzez realizację ścieżki certyfikacyjnej.

Oferujemy / Job Benefits

Oferujemy:
•Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat).
•Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wyników pracy (podstawa + premia).
•Dobrą atmosferę pracy, otwartość i indywidualne podejście, wsparcie ze strony zgranego zespołu.
•Możliwość rozwoju kompetencji poprzez regularne szkolenia oraz uczestnictwo w projektach opartych o nowoczesne technologie.
•Nowoczesne narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

U NAS KAŻDA WAŻNA RZECZ ZACZYNA SIĘ OD ROZMOWY. ZRÓB PIERWSZY KROK W STRONĘ SPOTKANIA I WYŚLIJ NAM SWOJE DOKUMENTY APLIKACYJNE NA ADRES: katarzyna.glib@b-nad-b.pl W TYTULE WPISZ: SPECJALISTA DS.TECHNICZNYCH. ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO ODPOWIEDZI NA WYBRANE OFERTY. *********************************** Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj.Dz.U. 2018 poz. 1000).

Liczba wakatów
1