Oferty pracy

SPECJALISTA DS.HANDLOWYCH - branża IT

Pubikacja od
17.09.2020
Publikacja do
30.11.2020
Firma / Employer
B&B Jacek Baron

ODDYCHAMY PASJĄ WSPIERAMY TWÓJ BIZNES SIĘGAMY PO BEZPIECZNE ROZWIĄZANIA. JESTEŚMY ZESPOŁEM ZAPALONYCH INFORMATYKÓW ŁĄCZĄCYCH PASJĘ Z PRACĄ! Firma B&B istnieje już od kilkunastu lat. W gronie naszych klientów są polskie firmy, a także instytucje publiczne. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i proponujemy najlepsze rozwiązanie w zakresie serwowanych przez nas usług. Wykorzystujemy nasze długoletnie doświadczenie, aby dostarczać najwyższej jakości usługi informatyczne wspomagające procesy biznesowe w zakresie outsourcingu i doradztwa IT, ciągłości działania i bezpieczeństwa informacji. Poza szerokim wachlarzem rozwiązań sprzętowych, naszym klientom oferujemy całą gamę usług związanych z bezpieczeństwem IT. Zajmujemy się szkoleniem, analizą potrzeb klientów, wdrożeniem wybranych przez klienta rozwiązań oraz wsparciem technicznym na każdym etapie realizacji projektu. INWESTUJEMY W JAKOŚĆ DOSTARCZAMY USŁUGI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, BIORĄC POD UWAGĘ PŁYNĄCE Z TEGO KORZYŚCI DLA NASZYCH KLIENTÓW. Cel, jaki sobie postawiliśmy to osiągniecie i utrzymanie pozycji lidera wśród dostawców usług informatycznych wspomagających procesy biznesowe w zakresie outsourcingu i doradztwa IT, ciągłości działania i bezpieczeństwa informacji. Dostosowujemy model biznesowy do potrzeb naszych Klientów. Jesteśmy w naszym działaniu solidni i elastyczni, co pozwala nam nawiązać długotrwałą współpracę.

Piekary Śląskie, Polska
Link do strony z ofertą

www.b-and-b.pl/specjalista-ds-handlowych/

Na tym stanowisku będziesz:

  • Obsługiwać dotychczasowych Klientów biznesowych.
  • Poszukiwać i pozyskiwać nowych Klientów biznesowych i utrzymywać z nimi relacje.
  • Sprzedawać nowoczesne rozwiązania informatyczne i telekomunikacyjne.
  • Przygotowywać oferty handlowe.
  • Realizować miesięczne plany sprzedaży.
  • Badać potrzeby i dopasowywać rozwiązania IT do wymagań Klienta.
  • Koordynować projekty przy współpracy z działem technicznym.
Zakres obowiązków / Job Description

Bezpieczeństwo IT nie skrywa przed Tobą tajemnic? Posiadasz wiedzę w zakresie zagadnień bezpieczeństwa sieciowego i jesteś gotowy ją zgłębić? Komunikacja to dla Ciebie bułka z masłem? Doskonale, to znaczy, że właśnie Ciebie poszukujemy! Na tym stanowisku będziesz: Obsługiwać dotychczasowych Klientów biznesowych. Poszukiwać i pozyskiwać nowych Klientów biznesowych i utrzymywać z nimi relacje. Sprzedawać nowoczesne rozwiązania informatyczne i telekomunikacyjne. Przygotowywać oferty handlowe. Realizować miesięczne plany sprzedaży. Badać potrzeby i dopasowywać rozwiązania IT do wymagań Klienta. Koordynować projekty przy współpracy z działem technicznym.

Oferujemy / Job Benefits

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wyników sprzedaży (podstawa + premia).
  • Dobrą atmosferę pracy, otwartość i indywidualne podejście, wsparcie ze strony zgranego zespołu.
  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez regularne szkolenia oraz uczestnictwo w projektach opartych o nowoczesne technologie.
  • Nowoczesne narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań.
Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

U NAS KAŻDA WAŻNA RZECZ ZACZYNA SIĘ OD ROZMOWY. ZRÓB PIERWSZY KROK W STRONĘ SPOTKANIA I WYŚLIJ NAM SWOJE DOKUMENTY APLIKACYJNE NA ADRES: katarzyna.glib@b-nad-b.pl W TYTULE WPISZ: SPECJALISTA DS.HANDLOWYCH ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO ODPOWIEDZI NA WYBRANE OFERTY. *********************************** Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj.Dz.U. 2018 poz. 1000)

Liczba wakatów
1