Oferty pracy

Specjalista/ka ds. ekonomiczno-finansowych

Pubikacja od
27.01.2021
Publikacja do
30.04.2021
Firma / Employer
Regionalny Fundusz Ekorozwoju S.A.

rfeko.pl/o-nas/

Bielsko-Biała

1) wykształcenie wyższe na kierunkach: ekonomia, finanse i rachunkowość, ekonometria, finanse i inwestycje lub pokrewne-może być student 5 roku,

2) doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,

3) biegła obsługa komputera w środowisku Windows, w tym znajomość pakietu MS Office,

4) mile widziane prawo jazdy kat. B,

5) zdolność logicznego myślenia, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu.

Zakres obowiązków / Job Description

1) udział w realizacji projektów dotyczących z zakresu ochrony środowiska i energetyki,

2) opracowywanie analiz wykonalności inwestycji,

3) opracowywanie analiz kosztów i korzyści,

4) opracowywanie analiz wielokryterialnych,

5) opracowywanie analiz finansowych inwestycji,

6) udział w opracowaniu finalnych raportów/studiów wykonalności,

7) udział w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie ze środków krajowych i unijnych,

8) wsparcie zespołu w bieżących projektach,

9) kontakt z klientem.

Oferujemy / Job Benefits

1) praca w rozwijającym się zespole,

2) praca przy ciekawych projektach z zakresu ochrony środowiska i energetyki,

3) przyjazna atmosfera w pracy,

4) możliwość rozwoju i podniesienia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia/kursy/studia podyplomowe współfinansowane przez pracodawcę,

5) elastyczny czas pracy.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

rfeko.pl/kariera/

Liczba wakatów
1