Oferty pracy

Specjalista/ka ds. Projektów

Pubikacja od
27.01.2021
Publikacja do
30.04.2021
Firma / Employer
Regionalny Fundusz Ekorozwoju S.A.

rfeko.pl/o-nas/

Bielsko-Biała

1) wykształcenie wyższe na kierunkach: ochrona środowiska, inżynieria środowiska, energetyka lub pokrewne - może być student 5 roku,

2) doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,

3) biegła obsługa komputera w środowisku Windows, w tym znajomość pakietu MS Office,

4) mile widziane prawo jazdy kat. B,

5) zdolność logicznego myślenia, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu,

6) mile widziana umiejętność obsługi kamery termowizyjnej.

Zakres obowiązków / Job Description

1) udział w realizacji projektów dotyczących z zakresu ochrony środowiska i energetyki,

2) opracowywanie wniosków o dofinansowanie ze środków krajowych i unijnych,

3) opracowywanie audytów energetycznych, świadectw charakterystyki energetycznej,

4) opracowywanie strategicznych dokumentów obowiązujących na poziomie lokalnym i regionalnym (np. Programy ograniczenia niskiej emisji, plany gospodarki niskoemisyjnej, założenia do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe, lokalne programy rewitalizacji, strategie rozwoju gminy, powiatu).

5) opracowywanie studiów wykonalności,

6) opracowywanie dokumentacji niezbędnej do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach,

7) opracowywanie dokumentacji z zakresu bilansowania emisji gazów cieplarnianych i zanieczyszczeń pyłowo-gazowych,

8) kontakt z klientem.

Oferujemy / Job Benefits

1) praca w rozwijającym się zespole,

2) praca przy ciekawych projektach z zakresu ochrony środowiska i energetyki,

3) przyjazna atmosfera w pracy,

4) możliwość rozwoju i podniesienia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia/kursy/studia podyplomowe współfinansowane przez pracodawcę,

5) elastyczny czas pracy.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

rfeko.pl/kariera/

Liczba wakatów
1