Oferty pracy

Stażysta w Zespole Audytu

Pubikacja od
11.09.2020
Publikacja do
31.10.2020
Firma / Employer
Grant Thornton

Jesteśmy jedną z największych firm audytorsko-doradczych w Polsce, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy na rynku od 27 lat. Zatrudniamy ponad 700 osób w 7 biurach w Polsce.

Katowice

aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Stazysta-w-Zespole-Audytu/7281-5300-25-89b-1298.html

WYMAGAMY:

  • status studenta IV - V roku studiów
  • wiedza z obszaru rachunkowości
  • chęć do pracy w zespole
  • spostrzegawczość i umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w MS Excel
  • znajomość języka angielskiego
Zakres obowiązków / Job Description

Pracując jako Stażysta, będziesz uczestniczył(a) w projektach audytorskich, współpracując z zespołem projektowym oraz z klientem. Doświadczenie w audycie otworzy przed Tobą szerokie możliwości rozwoju w świecie finansów.

Oferujemy / Job Benefits

ZAPEWNIAMY:

•płatny staż w wymiarze ok. 30 godz. w tygodniu, w oparciu o umowę zlecenie z możliwością zatrudnienia po odbyciu stażu
•możliwość połączenia stażu ze studiami
•pracę przy różnorodnych projektach dla klientów o rozpoznawalnych markach
•uczestnictwo w systemie szkoleń wewnętrznych
•wsparcie od osób z większym doświadczeniem (chętnie dzielimy się wiedzą)
•przyjazną atmosferę

Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Staż płatny

Liczba wakatów
3