Informacje dla osób przyjętych na studia

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy przyjęcia na UE Katowice!

Poniżej znajdziesz garść informacji, które pomogą Ci się odpowiednio przygotować na początek semestru :)

Logowanie do Wirtualnej Uczelni będzie możliwe w drugiej połowie września (dokładna data zostanie podana wkrótce).

Wirtualna Uczelnia (e-dziekanat) jest miejscem, w którym każdy Student Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach uzyskuje informacje i zarządza przebiegiem swoich studiów za pomocą udostępnionych narzędzi.

Każdy Student Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach posiada własny numer konta bankowego przeznaczonego do wnoszenia opłat za studia. Numer Twojego konta bankowego dostępny jest w Wirtualnej Uczelni w menu "Dane studenta/Finanse".

Na podany numer rachunku bankowego należy dokonać wpłaty 22 zł tytułem opłaty za elektroniczną legitymację studencką. W tytule przelewu należy umieścić informację "opłata za legitymację".

W przypadku problemów z działaniem Wirtualnej Uczelni prosimy o kontakt kontakt mailowy: e-dziekanat@ue.katowice.pl

  • Plany zajęć na semestr zimowy roku akademickiego 2019/2020 dostępne są od 17 września 2019 r. w Wirtualnej Uczelni (link).

Studia na UE Katowice to nie tylko nauka. To także dużo zabawy, radości i czas, aby spełniać marzenia i nawiązać nowe znajomości.

Ważnym elementem akademickiego życia jest aktywne działanie w organizacjach studenckich: branżowych, artystycznych i sportowych oraz kołach naukowych, które są doskonałą okazją do rozwoju osobistego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

UE Katowice od zawsze wspiera pasje studentów. Dzięki naszym zajęciom dodatkowym można poznać wielu niesamowitych ludzi, doskonalić swoje umiejętności i zwiedzać świat. Studia to czas szczególny, a z nami będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.  

Masz pytanie?

Sprawdź nasze FAQ lub zadaj je przez media społecznościowe!