Dwusemestralne studia, organizowane przez Wydział Biznesu Finansów i Administracji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach we współpracy z Wydziałem Zarządzania UE w Katowicach, pod patronatem merytorycznym Instytutu Audytorów Wewnętrznych IIA Polska, stanowią na rynku polskim unikatową propozycję edukacyjną.

Wynika to z faktu, że w trakcie prowadzonych zajęć słuchacz uzyska wiedzę, którą obecnie może zdobyć dopiero po ukończeniu licznych specjalistycznych szkoleń i kursów.

Oferta studiów skierowana jest do osób zainteresowanych pogłębieniem wiedzy i umiejętności praktycznych w zakresie ładu korporacyjnego, a w szczególności do członków rad nadzorczych, członków zarządów, audytorów bądź kontrolerów wewnętrznych, pracowników nadzoru właścicielskiego oraz osób zainteresowanych pełnieniem wyżej wymienionych funkcji.

Liczba Godzin Liczba Semestrów Jednostka Prowadząca Cena
168 2 Wydział Biznesu, Finansów i Administracji 6400 zł