W związku z rosnącą liczbą potwierdzonych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w całym kraju, a także mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo społeczności akademickiej, na mocy Zarządzenia nr 129/20 podjęta została decyzja o przejściu z dniem 19 października 2020 r. do odwołania na kształcenie w formie zdalnej na studiach podyplomowych.

Bądź na bieżąco, sprawdź najnowsze ogłoszenia dla kandydatów na studia podyplomowe.

Studia podyplomowe Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach to programy tworzone przez wybitnych naukowców akademickich oraz bogatych w doświadczenie praktyków z wielu obszarów biznesu.  

Chcesz rozwijać i zdobyć nowe kompetencje? Wybierz kierunek i zostań słuchaczem jednej z najlepszych uczelni ekonomicznych w Polsce! 

Nasza oferta to odpowiedź na dynamiczne zmiany i  zapotrzebowanie rynku pracy. Znajdziesz u nas kierunki z zakresów: finansów i ekonomii, zarządzania i psychologii biznesu, informatyki i cyberbezpieczeństwa a także aktywnej sprzedaży, marketingu, rozwoju osobistego. Jesteśmy uczelnią międzynarodową, dlatego swoje umiejętności możesz kształcić również na kierunkach w języku angielskim. 

Jeśli jesteś absolwentem studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich i chcesz się dalej rozwijać to nasza oferta jest dla Ciebie. 

Studia podyplomowe to milowy krok, dzięki któremu podniesiesz swoje kwalifikacje, zdobędziesz awans zawodowy, otrzymasz lepszą pracę oraz usprawnisz prowadzenie swojego, dobrze prosperującego biznesu. To również najlepsza okazja, aby nawiązać nowe kontakty z przedstawicielami Twojej lub innej branży. Stale rozwijająca się sieć kontaktów to jedna z najcenniejszych wartości w biznesie. 

Wybierz prestiżową uczelnię publiczną, która swoim wieloletnim doświadczeniem oraz liczbą zadowolonych absolwentów udowadnia swój wysoki poziom kształcenia. Dzięki profesjonalnej kadrze ekspertów, trenerów, praktyków oraz wykładowców z Polski i zagranicy zawsze otrzymasz najbardziej aktualną i rzetelną wiedzę. 

Odpowiadając na potrzeby naszych słuchaczy przygotowaliśmy korzystne firmy opłat także w rozłożeniu na raty, a na ponadto mamy dla Ciebie:

  • zniżki nawet do 30%,
  • benefity dzięki Systemowi Przywilejów Absolwentów (SPA),
  • brak opłaty wpisowej.

Każdy absolwent otrzymuje świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.