MBA in Corporate Governance najlepszym produktem edukacyjnym w zakresie kształcenia menedżerskiego

Studia MBA in Corporate Governance oraz Master of Business Administration na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach zostały uznane przez autorów rankingu szkół biznesowych Gazety Finansowej za wartościowy program rozwoju menadżerskiego - to najlepszy produkt edukacyjny w zakresie kształcenia menedżerskiego w roku 2022!

Kierunek MBA prowadzony na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach po raz kolejny znalazł się w gronie najlepszych szkół biznesowych w Polsce! To świetna wiadomość i bardzo ważne wyróżnienie dla programu MBA in Corporate Governance oraz stanowiących jego część studiów podyplomowych Master of Corporate Governance

Jak komentuje w Gazecie Finansowej dr Katarzyna Olejko:

Nowe rozwiązania ułatwiają osadzenie informacji przekazywanych przez wykładowców w rzeczywistości biznesowej. Ma to szczególne znaczenie dla zwiększenia jakości kształcenia na studiach MBA. Są to bowiem studia kierowane do osób doświadczonych, szczególnie wymagających. Treści przekazywane przez wykładowców są tu od razu konfrontowane z doświadczeniami praktycznymi uczestników. Praca wykładowcy MBA jest zatem niesamowicie ciekawa i  bardzo absorbująca. Tematyka omawiana w  trakcie zajęć i  warsztatów prowadzonych w  ramach programów MBA znacząco wykracza również poza ramy standardowych studiów, w tym studiów podyplomowych.

O programie Master of Business Administration (MBA) in Corporate Governance jako odpowiedzi na nowe potrzeby w obszarze kształcenia menedżerskiego można przeczytać w najnowszym wydaniu Gazety Finansowej z dn. 16 grudnia 2022 r. (Tygodnik nr 50/2022) w Dziale "Biznes Raport".

Więcej informacji nt. programu na stronie.