Aplikacja Alumni UEKatowice

Platforma „Ambasadorzy Zagraniczni” oraz jej odpowiednik w postaci aplikacji mobilnej "Alumni UEKatowice" zostały stworzona z myślą o tych, którzy chcieliby się skontaktować z ambasadorami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach w swoim ojczystym języku, dowiedzieć się czegoś więcej o uczelni i życiu studenckim, ale także z myślą o tych, którzy chcą utrzymywać dalszy kontakt z Alma Mater, innymi absolwentami z zagranicy, zostać ambasadorami Uczelni.

Pobierz

Alumni Ambassadors' Platform, Mobile application
Alumni Ambassadors' Platform, Mobile application
Alumni Ambassadors' Platform, Mobile application

Zobacz, jak to działa

Platforma składa się z mapy ambasadorów i zawiera ich dane kontaktowe, za pomocą których najwygodniej jest się z nimi skontaktować (numery telefonów, adresy e-mail, profile w mediach społecznościowych). Wystarczy na mapie wskazać na dany znacznik. Wtedy wyświetlą się namiary na danego ambasadora, z których w wygodny sposób można skorzystać za pomocą jednego dotknięcia ekranu. Aplikacja "Alumni UEKatowice" jest bezpłatna i dostępna, ze względu na swój charakter, w angielskiej wersji językowej. Użytkownicy systemu Android mogą ją już pobrać w sklepie Google Play. Trwa proces weryfikacji i publikacji wersji aplikacji dostępnych na systemy Windows Phone i iOS.

Chcesz się skontaktować z Ambasadorem lub chcesz zostać Ambasadorem? Wejdź na: www.ue.katowice.pl/ambassadors

O projekcie

Aplikacja "Alumni UEKatowice" powstała w ramach projektu InterUni „Wsparcie internacjonalizacji. Wzmacnianie relacji między Uczelnią, kandydatami, studentami, absolwentami i pracownikami przy wykorzystaniu nowych mediów.”

Dowiedz się więcej: pozostałe efekty projektu

Jego celem jest współpraca między uczelniami i wsparcie procesu internacjonalizacji. Projekt realizowany jest we współpracy z partnerami: Norweskim Uniwersytetem Nauki i Technologii (NTNU) w Trondheim oraz Uniwersytetem w Liechtensteinie.

www.interuni.ue.katowice.pl

 

 

 

Projekt został dofinansowany z funduszy EOG i funduszy norweskich.