Aplikacja mobilna "myUE" - bądź na bieżąco

Aplikacja mobilna „myUE” ma na celu utrzymywanie stałych kontaktów pomiędzy Uczelnią, studentami, kandydatami, pracownikami i absolwentami. Dzięki niej społeczność akademicka na bieżąco otrzymywać może informacje o najważniejszych wydarzeniach, które mają miejsce na Uniwersytecie.

Każdy użytkownik może dostosować informacje do swoich potrzeb, udostępnić je znajomym czy ustawić przypomnienie na 10 minut, godzinę lub dzień czy dwa przed wydarzeniem. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna w wersjach językowych polskiej i angielskiej.

Informacje dostarczane w ramach aplikacji nie są kopią tych publikowanych w serwisie WWW, dlatego zachęcamy do dalszego śledzenia strony internetowej Uczelni.

Pobierz aplikację

  

Zobacz, jak to działa


O projekcie

Aplikacja "myUE" powstała w ramach projektu InterUni „Wsparcie internacjonalizacji. Wzmacnianie relacji między Uczelnią, kandydatami, studentami, absolwentami i pracownikami przy wykorzystaniu nowych mediów.”

Dowiedz się więcej: pozostałe efekty projektu

Jego celem jest współpraca między uczelniami i wsparcie procesu internacjonalizacji. Projekt realizowany jest we współpracy z partnerami: Norweskim Uniwersytetem Nauki i Technologii (NTNU) w Trondheim oraz Uniwersytetem w Liechtensteinie.

www.interuni.ue.katowice.pl

 

 

 

Projekt został dofinansowany z funduszy EOG i funduszy norweskich.