Szkolenia z obsługi MS Excel

Ruszyła rekrutacja na szkolenia z obsługi MS Excel. Ilość miejsc jest ograniczona!!!

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu rekrutacji na szkolenie z obsługi MS Excel.
Szkolenie jest organizowane w ramach modułu 6 projektu Blisko-Międzynarodowo - Przez całe życie.
Celem szkolenia jest doskonalenie kompetencji kadry kierowniczej i administracyjnej w zakresie wykorzystywania programu MS Excel.

Szkolenie obejmuje 18 godzin lekcyjnych (3 dni po 6 godz. lekcyjnych) i będzie realizowane stacjonarnie we wtorki, środy i czwartki w salach komputerowych mieszczących się w budynkach Uczelni.
Szkolenia zostaną przeprowadzone do 30.06.2022 r.

Prowadzimy rekrutację do dziesięciu grup (100 osób). Liczba miejsc jest ograniczona i wynika z ustaleń przyjętych w projekcie.

Podział na grupy uwzględniający poziom znajomości programu MS Excel nastąpi w oparciu o wyniki testu przeprowadzonego przez Wykonawcę szkolenia.
Udział w szkoleniu z obsługi MS Excel dla uczestników jest bezpłatny.

Rekrutacja trwa do 09 marca 2022 r.
Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem do udziału w szkoleniu.
Informację o zakwalifikowaniu do udziału w szkoleniu pracownicy otrzymają w formie elektronicznej. Aby się zapisać na szkolenie z zakresu obsługi MS Excel należy uzupełnić  formularz "Zapisz się"

Z wyrazami szacunku

Koordynator Modułu 6Jolanta Bernais