Trwa rekrutacja na staże dydaktyczne!

W związku z realizacją projektu pn. "Blisko – Międzynarodowo – Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, uprzejmie informujemy o rozpoczętym kolejnym naborze pracowników na staże dydaktyczne w krajowych i zagranicznych uczelniach.

O udział w krajowych lub zagranicznych stażach dydaktycznych mogą ubiegać się pracownicy spełniający jednocześnie wszystkie trzy kryteria

• będący nauczycielami akademickimi prowadzącymi zajęcia dydaktyczne,
  • nieposiadający stopnia doktora albo posiadający stopień doktora, od uzyskania którego nie upłynęło 7 lat w momencie przystąpienia do rekrutacji,
  • zatrudnieni w Uniwersytecie na stanowisku asystenta lub adiunkta na podstawie umowy o pracę.

Staże mogą być realizowane zarówno w formie stacjonarnej jak i zdalnej.

Szczegółowy regulamin naboru, zasady realizacji staży oraz wszystkie wymagane dokumenty dostępne są na stronie projektu.

REKRUTACJA TRWA DO 22 KWIETNIA BR.

Zapraszamy do aplikowania!