Wykład eksperta zewnętrznego dr Lucyny Drendy pt.: "Usługi finansowe na rynku SSC i BPO w Polsce"

Adamskiego 7 odbędzie się wykład eksperta zewnętrznego pt.: "Usługi finansowe na rynku SSC i BPO w Polsce", który poprowadzi Doktor Lucyna Drenda, Specjalista z zakresu audytu finansowego.

W dniu 12 grudnia 2018 roku o godzinie 11.40.– 13.10. w Auli SN, ul. Ks. Bpa St. Adamskiego 7 w ramach realizacji Projektu POWER 2014-2020 "Blisko - Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, odbędzie się wykład eksperta zewnętrznego pt.: "Usługi finansowe na rynku SSC i BPO w Polsce", który poprowadzi Doktor Lucyna Drenda, Specjalista z zakresu audytu finansowego.

Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do studentów I stopnia na Wydziale Ekonomii studiów kierunku Ekonomii czterech ostatnich semestrów (III, IV, V, VI sem.)