Wykłady ekspertów zewnętrznych

 
Informacje ogólne

W ramach Projektu będą organizowane wykłady dla studentów, których celem jest wsparcie procesu dydaktycznego przez praktyków z doświadczeniem oraz budowanie kapitału relacyjnego związanego z relacjami międzyludzkimi, umiejętnością nawiązywania oraz podtrzymywania bliskich i trwałych związków, budowania własnej sieci społecznej, w tym przypadku pod kątem przyszłej kariery zawodowej.

 

Informacje dotyczą studentów I stopnia stacjonarnych z podziałem na kierunki:

  • Ekonomia - III, IV, V, VI semestr
  • Logistyka (wydział Zarządzania) - III, IV, V, VI semestr
  • Logistyka (wydział Ekonomii) - IV, V, VI, VII semestr
  • Analityka gospodarcza - III, IV, V, VI semestr
  • Finanse i Rachunkowość - III, IV, V, VI semestr

__________________________________________________________________________________

W dniu 25.03.2019 roku o godzinie 13.30.– 15.00 w Sali 412 A w ramach realizacji Projektu POWER 2014-2020 "Blisko - Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach”, odbędzie się wykład eksperta zewnętrznego:

pt.: „Blockchain applications: cryptocurrencies”,

który poprowadzi dr Tomasz Eisenbardt, Wykładowca Uniwersytetu Kardynała Wyszyńskiego oraz
Wyższej Szkoły Bankowej.

Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do studentów I stopnia na Wydziale Finansów i Ubezpieczeń studiów kierunku Finanse i Rachunkowość semestrów ( IV, VI )
__________________________________________________________________________________

W dniu 28.03.2019 roku o godzinie 10.00.– 11.30 w sali 330 A w ramach realizacji Projektu POWER 2014-2020 "Blisko - Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach”, odbędzie się wykład eksperta zewnętrznego:

pt.: "Nowe trendy w zakupach. Wizja pracownika zakupów przyszłości",

który poprowadzi mgr Agata Kulikowska, Specjalista Wiodący ds. Zarządzania Zakupami w TAURON Polska Energia S.A.

Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do studentów I stopnia na Wydziale Zarządzania studiów kierunku Logistyka semestrów ( IV, VI )
__________________________________________________________________________________

W dniu 03.04.2019 roku o godzinie 08.00.– 09.30 w sali 411 A w ramach realizacji Projektu POWER 2014-2020 "Blisko - Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach”, odbędzie się wykład eksperta zewnętrznego:

pt.: „Metody analityczne w marketingu”,

który poprowadzi dr Tomasz Bąk Właściciel Firmy Statistrix.

Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do studentów I stopnia na Wydziale Zarządzania studiów kierunku Analityka Gospodarcza semestrów (IV, VI ).

__________________________________________________________________________________

W dniu 17.05.2019 roku o godzinie 08.00.– 09.30 w Sali 333 A w ramach realizacji Projektu POWER 2014-2020 "Blisko - Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach”, odbędzie się wykład eksperta zewnętrznego

pt.: "Łańcuch dostaw w sieci Decathlon - zmiana na Omnichannel",


który poprowadzi Grzegorz Szopiński z Firmy Decathlon Sp. z o.o.


Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do studentów I stopnia na Wydziale Ekonomii studiów kierunku Logistyka czterech ostatnich semestrów (V, V, VI, VII)

__________________________________________________________________________________

W dniu 27.05.2019 roku o godzinie 15.30.– 17.00 w Sali 330 A w ramach realizacji Projektu POWER 2014-2020 "Blisko - Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach”, odbędzie się wykład eksperta zewnętrznego

 

pt.: "Silny lider potrzebny od zaraz!",

który poprowadzi Patrycja Stępel Certyfikowany coach ACTP.

Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do studentów I stopnia na Wydziale Ekonomii studiów kierunku Ekonomia czterech ostatnich semestrów ( IV, VI ).

Serdecznie zapraszamy

__________________________________________________________________________________

Harmonogram wsparcia: marzec - maj 2019  (pobierz)