Erasmus+ "Projekt mobilności w ramach programu Erasmus + KA107 2019/2020"

Projekt umożliwia studentom oraz pracownikom dydaktycznym i administracyjnym realizowanie mobilności z uczelniami z tzw. krajów partnerskich (obejmujących kraje spoza Unii Europejskiej i EOG) .

Instytucja koordynująca: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Partnerzy projektu:  University of Agriculture in Tirana (Albania), Baku Business University (Azerbejdżan), Federal University of ABC (Brazylia), University Finis Terrae (Chile), University in Tolima (Kolumbia), Ain Shams University (Egipt), The British University in Egypt (Egipt), Caucasus University (Gruzja), The University of Georgia (Gruzja), Vesim Business  School (Indie), Pavlodar State University (Kazachstan), Karaganda State University (Kazachstan), Taraz State University (Kazachstan), Kyungpook National University (Korea), Soongsil University (Korea), Solbridge International School of Business (Korea), Holy Spirit University of Kaslik (Liban), University of Montenegro (Czarnogóra), Universidad Nacional de Asuncion (Paragwaj), SaintPetersburg State Economic University (Rosja), South Ural State University (Rosja), Southern Federal University (Rosja), Research University Higher School of Economics (Rosja), National Taiwan University (Tajwan), Da-Yeh University (Tajwan), Alfred Nobel University (Ukraina), Kyiv National Economic University (Ukraina), The University of Texas at Dallas (USA)

Okres realizacji Wartość projektu Kierownik Projektu Jednostka prowadząca
01.08.2019 r. - 31.07.2022 r. 87 085,00 EUR Biuro Współpracy Międzynarodowej Biuro Współpracy Międzynarodowej