Erasmus+ "Projekt mobilności w ramach programu Erasmus + KA107 2020/2021"

Projekt umożliwia studentom oraz pracownikom dydaktycznym i administracyjnym realizowanie mobilności z uczelniami z tzw. krajów partnerskich (obejmujących kraje spoza Unii Europejskiej i EOG) .

Instytucja koordynująca: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Partnerzy projektu:  University of Agriculture in Tirana (Albania), Baku Business University (Azerbejdżan), Federal University of ABC (Brazylia), University of Sao Paulo (Brazylia), University in Ibague (Kolumbia), Ain Shams University (Egipt), The British University in Egypt (Egipt), Caucasus University (Gruzja), Vesim Business  School (Indie), University of Haifa (Izrael), Pavlodar State University (Kazachstan), Kyungpook National University (Korea), Soongsil University (Korea), Holy Spirit University of Kaslik (Liban), University of Mauritius (Mauritius), University Anahuac de Cancun (Meksyk), University of Montenegro (Czarnogóra), Nasarawa State University Keffi (Nigeria), Universidad Nacional de Asuncion (Paragwaj), SaintPetersburg State Economic University (Rosja), Southern Federal University (Rosja), Research University Higher School of Economics (Rosja), Cape Pennisula University of Technology (RPA),  Da-Yeh University (Tajwan), Alfred Nobel University (Ukraina), Kyiv National Economic University (Ukraina), Lviv Politechnic National University (Ukraina), Ternopil Volodymyr Hnatiuk National Pedagogical  University (Ukraina)The University of Texas at Dallas (USA)

Okres realizacji Wartość projektu Kierownik Projektu Jednostka prowadząca
01.08.2020 r. - 31.07.2023 r. 177 860,00 EUR Biuro Współpracy Międzynarodowej Biuro Współpracy Międzynarodowej