MBA in Corporate Governance najlepszym produktem edukacyjnym w zakresie kształcenia menedżerskiego

Nasze studia MBA in Corporate Governance oraz Master of Business Administration zostały uznane przez autorów rankingu szkół biznesowych Gazety Finansowej za wartościowy program rozwoju menadżerskiego - to najlepszy produkt edukacyjny w zakresie kształcenia menedżerskiego w roku 2021!

Kierunek MBA prowadzony na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach znalezł się w gronie najlepszych szkół biznesowych w Polsce! To bardzo ważne wyróżnienie dla uruchomionego niedawno programu MBA in Corporate Governance oraz stanowiących jego część studiów podyplomowych Master of Corporate Governance.

- MBA in CG to nowy program. Mieliśmy pewne obawy co do poziomu zainteresowania naszą unikatową na rynku polskim propozycją kształcenia. Teraz już wiemy, że choć organizacji studiów nie wspiera żaden partner strategiczny, to chętnych nie brakuje. Dzięki wprowadzonej w tym roku hybrydowej formie kształcenia mogą z nami współpracować słuchacze z całej polski. Co jednak bardzo ciekawe, pomimo możliwości udziału w zajęciach online,  nasi słuchacze, szczególnie Ci z najdalszych destynacji, chętnie uczestniczą w zajęciach w formule stacjonarnej. Świadczy to nie tylko o doskonałym przygotowaniu merytorycznym naszych wykładowców, ale również o atmosferze jaką tworzą sami słuchacze, którzy czują się doskonale w swoim gronie. Przypomnę, że są to głównie osoby z bogatym doświadczeniem menadżerskim, które spełniły szczególne wymogi stawiane kandydatom oraz po rozmowie kwalifikacyjnej uzyskały pozytywną opinię Komisji Rekrutacyjnej. Mimo dobrych recenzji cały czas czuwamy nad tym, aby w razie potrzeby dopasować program MBA do aktualnego zapotrzebowania w zakresie kształcenia menadżerskiego. Oczywiście planujemy dalszy rozwój naszego projektu. - podkreśla dr Katarzyna Olejko, kierownik studiów podyplomowych MCG.

O programie Master of Business Administration (MBA) in Corporate Governance jako odpowiedzi na nowe potrzeby w obszarze kształcenia menedżerskiego można przeczytać w najnowszym wydaniu Gazety Finansowej z dn. 17 grudnia 2021 r. w Dziale "Biznes Raport".

Więcej informacji nt. programu na stronie.

Źródło: Gazeta Finansowa