Otrzęsiny UE Katowice

Już 25 października (czwartek) oficjalne Otrzęsiny Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach! Wszystkim studentom przypominamy, że 26 października (piątek) w godzinach 8:00-11:30 obowiązują godziny rektorskie.

25 października odbędą się oficjalne Otrzęsiny Naszego Uniwersytetu! Wszystkich studentów zapraszamy na coroczną imprezę dedykowaną w szczególności dla nowych osób, którzy dołączyli do Naszego grona. Szaleństwo na 4 salach gwarantowane, a prezentów, gadżetów i niespodzianek nie zabraknie!

Przypominamy, że na wniosek Parlamentu Studenckiego Prorektor prof. dr hab. Sławomir Smyczek wyraził zgodę na godziny rektorskie w dniu 26 października 2018 r. (piątek) w godzinach: 8:00-11:30 dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia w Katowicach. Szczegóły

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na Facebooku.